světový pohár - skoky na lyžích

7. prosince 2008 v 13:13 | biafil
29.listopadu 2008:
1. Amman (ŠVÝC)
2. Loitzl (RAK)
3. Schlienzeauer (RAK)
4. Morgensten (RAK)
5. Bardal (NOR)
6. Koch (RAK)
7. Küttel (ŠVÝC)
8. Jumoto (JAP)
9. Larinto (FIN)
11. JANDA (CZE)
19. KOUDELKA (CZE)
 

světový pohár - běh na lyžích - ženy - jednotlivci

23. listopadu 2008 v 15:39 | biafil
23.listopadu 2008: 10 km volný styl - 1.závod
1. Kallaová (SWE)
2. Björgenová (SWE)
3. Saarinenová (FIN)
4. Johaugová (NOR)
5. Follisová (ITA)
6. Steiraová (NOR)
7. Kowalczyková (POL)
8. Medveděvová (RUS)
8. Roponenová (FIN)
10. Böhlerová (NĚM)
44. ERBENOVÁ (CZE)
46. JANEČKOVÁ (CZE)
64. NÝVLTOVÁ (CZE)

29.listopadu 2008: sprint klasicky - 2.závod
1. Majdičová (SLO)
2. Anderssonová (SWE)
3. Kowalczyková (POL)
4. Procházková (SVK)
5. Saarinenová (FIN)
6. Kuitunenová (FIN)
42. HÁJKOVÁ (CZE)
43. NÝVLTOVÁ (CZE)
61. ERBENOVÁ (CZE)

30.listopadu 2008: 10 km klasicky - 3.závod
1. Saarinenová (FIN)
2. Kuitunenová (FIN)
3. Björgenová (NOR)
4. Longaová (ITA)
5. Kowalczyková (POL)
6. Majdičová (SLO)
7. Skofterudová (NOR)
8. Ševčenková (UKR)
8. Sachenbacherová (NĚM)
10. Muranenová (FIN)
48. HÁJKOVÁ (CZE)
61. ERBERNOVÁ (CZE)
63. NÝVLTOVÁ (CZE)

6.prosince 2008: 15 km volně - 4.závod
1. Steiraová (NOR)
2. Saarinenová (FIN)
3. Johaugová (NOR)
4. Ševčenková (UKR)
5. Longaová (ITA)
6. Medvěděvová (RUS)
7. Kowalczyková (POL)
8. Valbusová (ITA)
9. Kuitunenová (FIN)
10. Follisová (ITA)
58. MORAVCOVÁ (CZE)

13.prosince 2008: 10 km klasicky - 5.závod
1. Kuitunenová (FIN)
2. Saarinenová (FIN)
3. Björgenová (NOR)
4. Kowalczyková (POL)
5. Steiraová (NOR)
6. Ševčenková (UKR)
7. Majdičová (SLO)
8. Longaová (ITA)
9. Rennerová (KAN)
10. Tiagaiová (RUS)
58. SKALNÍKOVÁ (CZE)

světový pohár - běh na lyžích - muži - jednotlivci

23. listopadu 2008 v 14:54 | biafil
22.listopadu 2008: 15 km volný způsob - 1.závod
1. Hellner (SWE)
2. Cottrer (ITA)
3. Northug (NOR)
4. Reichelt (NĚM)
5. Hofstad (NOR)
6. Vittoz (FRA)
7. Livers (ŠVÝC)
8. Olsson (SWE)
9. BAUER (CZE)
10. Filbrich (NĚM)
25. JAKŠ (CZE)
27. KOŽÍŠEK (CZE)
38. ŠPERL (CZE)
49. KOUKAL (CZE)
50. MAGÁL (CZE)

29.listopadu 2008: sprint klasicky - 2.závod
1. Hattestad (NOR)
2. Hetland (NOR)
3. Dahl (NOR)
4. Lassila (FIN)
5. Morilov (RUS)
6. Jönsson (SWE)
53. RAZÝM (CZE)
62. JAKŠ (CZE)
74. KOŽÍŠEK (CZE)

30.listopadu 2008: 15 km klasicky - 3.závod
1. Johnsrud Sundby (NOR)
2. BAUER (CZE)
3. Jauhojärvi (FIN)
4. Rönning (NOR)
5. Kershaw (KAN)
6. Legkov (RUS)
7. Veerpalu (EST)
8. Olsson (SWE)
9. Filbrich (NĚM)
10. Dementěv (RUS)
16. JAKŠ (CZE)
23. MAGÁL (CZE)
56. KUPILÍK (CZE)
58. KOUKAL (CZE)

6.prosince 2008: 30 km volně - 4.závod
1. Northug (NOR)
2. Cologna (ŠVÝC)
3. Legkov (RUS)
4. Di Centa (ITA)
5. Gjerdalen (NOR)
6. Södergren (SWE)
7. Piller Cottrer (ITA)
8. Babikov (KAN)
9. Heikkinen (FIN)
10. Johnsrud Sundby (NOR)
11. BAUER (CZE)
26. MAGÁL (CZE)
27. JAKŠ (CZE)
48. KOUKAL (CZE)
57. ŠPERL (CZE)

13.prosince 2008: 15 km klasicky - 5.závod
1. Olsson (SWE)
2. Teichmann (NĚM)
3. Jauhojärvi (FIN)
4. Rönning (NOR)
5. Dahl (NOR)
6. Heikkinen (FIN)
7. Veerpalu (EST)
8. Cologna (ŠVÝC)
9. Poltaranin (KAZ)
10. Gaillard (FRA)
19. BAUER (CZE)
25. MAGÁL (CZE)
65. ŠPERL (CZE)
70. KUPILÍK (CZE)

14.prosince 2008: sprint: volný styl- 6.závod
1. Hattestad (NOR)
2. Kjölstad (NOR)
3. Pasini (ITA)
4. Cologna (ŠVÝC)
5. KOŽÍŠEK (CZE)
 


hokej - O2 extraliga

28. září 2008 v 15:08 | biafil
9. kolo
HC Slavia Praha - HC Litvínov 1:3
HC Oceláři Třinec - RI OKNA ZLÍN 2:0
HC Moeller Pardubice - BK Mladá Boleslav 5:0
HC MOUNTFIELD - HC Sparta Praha 4:1
HC Lasselsberger Plzeň - Bílí Tygři Liberec 4:3 (samostatné nájezdy)
HC Znojemští Orli - HC Vítkovice Steel 4:5 (samostatné nájezdy)
HC GEUS OKNA Kladno - HC Energie Karlovy Vary 4:6
10. kolo
HC Vítkovice Steel - HC Moeller Pardubice 2:1
RI OKNA ZLÍN - HC MOUNTFIELD 1:2 (po prodloužení)
HC Lasselsberger Plzeň - GEUS OKNA Kladno 3:2
HC Litvínov - HC Znojemští Orli 4:2
BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha 1:2
HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 2:3 (po prodloužení)
Bílí Tygři Liberec - HC Slavia Praha 2:3 (samostatné nájezdy)
11. kolo
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary 3:0
Bílí Tygři Liberec - HC Litvínov 5:6 (samostatné nájezdy)
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 3:4 (samostatné nájezdy)
HC Znojemští Orli - HC Lasselsberger Plzeň 3:2
HC GEUS OKNA Kladno - HC Vítkovice Steel 2:3
HC MOUNTFIELD - BK Mladá Boleslav 2:4
HC Moeller Pardubice - RI OKNA ZLÍN 4:2
12. kolo
HC Energie Karlovy Vary - HC MOUNTFIELD 3:2
HC Vítkovice Steel - HC Sparta Praha 4:1
RI OKNA ZLÍN - BK Mladá Boleslav 5:2
HC Lasselsberger Plzeň - HC Oceláři Třinec 7:3
HC Litvínov - HC Moeller Pardubice 3:6
HC GEUS OKNA Kladno - HC Slavia Praha 5:4 (samostatné nájezdy)
Bílí Tygři Liberec - HC Znojemští Orli 4:1
13.kolo
HC Moeller Pardubice - HC Lasselsberger Plzeň 8:5
HC Oceláři Třinec - HC Vítkovice Steel 3:2 (po prodloužení)
HC GEUS OKNA Kladno - HC Litvínov 1:2 (po prodloužení)
HC MOUNTFIELD - Bílí Tygři Liberec 2:3
BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy vary 4:3 (samostatné nájezdy)
HC Sparta Praha - RI OKNA ZLÍN 2:4
HC Slavia Praha - HC Znojemští Orli 4:1
14.kolo
RI OKNA ZLÍN - HC Lasselsberger Plzeň 4:3
HC Sparta Praha - HC Litvínov 3:5
HC Slavia Praha - HC MOUNTFIELD 2:1 (samostatné nájezdy)
HC Oceláři Třinec - HC Znojemští Orli 5:3
BK Mladá Boleslav - HC Vítkovice Steel 3:0
HC GEUS OKNA Kladno - HC Bílí Tygři Liberec 3:1
HC Moeller Pardubice - HC Energie Karlovy Vary 5:3
15.kolo
HC Vítkovice Steel - HC MOUNTFIELD 3:1
HC Znojemští Orli - HC GEUS OKNA Kladno 1:0
HC Litvínov - HC Oceláři Třinec 4:3
HC Lasselsberger Plzeň - BK Mladá Boleslav 3:2
HC Bílí Tygři Liberec - HC Sparta Praha 5:2
HC Energie Karlovy Vary - RI OKNA ZLÍN 3:1
HC Slavia Praha - HC Moeller Pardubice 3:2
16.kolo
HC Oceláři Třinec - HC GEUS OKNA Kladno 3:4 (po prodloužení)
RI OKNA ZLÍN - HC Litvínov 3:2
BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha 0:2
HC MOUNTFIELD - HC Znojemští Orli 1:3
HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 5:0
HC Sparta Praha - HC Lasselsberger Plzeň 2:4
HC Moeller Pardubice - HC Bílí Tygři Liberec 5:2
17.kolo
HC Vítkovice Steel - RI OKNA ZLÍN 3:2
HC Lasselsberger Plzeň - HC Energie Karlovy Vary 2:4
HC Znojemští Orli - HC Moeller Pardubice 5:6 (po prodloužení)
HC Litvínov - HC MOUNTFIELD 5:1
HC GEUS OKNA Kladno - BK Mladá Boleslav 2:3 (samostatné nájezdy)
Bílí Tygři Liberec - HC Oceláři Třinec 1:3
HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 5:0
18.kolo
BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec 2:1
RI OKNA ZLÍN - HC Znojemští Orli 3:2
HC MOUNTFIELD - HC Lasselsberger Plzeň 5:4 (samostatné nájezdy)
HC Energie Karlovy Vary - HC Litvínov 1:2
HC Moeller Pardubice - HC GEUS OKNA Kladno 3:2 (samostatné nájezdy)
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 2:3 (samostatné nájezdy)
HC Slavia Praha - HC Vítkovice Steel 3:4
19.kolo
HC Slavia Praha - HC Energie Karlovy Vary 6:5
HC Oceláři Třinec - HC Moeller Pardubice 3:2
Bílí Tygři Liberec - RI OKNA ZLÍN 4:2
HC Lasselsberger Plzeň - HC Vítkovice Steel 2:3
HC GEUS OKNA Kladno - HC MOUNTFIELD 5:2
HC Znojemští Orli - HC Sparta Praha 2:3 (samostatné nájezdy)
HC Litvínov - BK Mladá Boleslav 4:2
20.kolo
HC MOUNTFIELD - HC Moeller Pardubice 3:0
RI OKNA ZLÍN - HC Slavia Praha 1:0
HC Vítkovice Steel - Bílí Tygři Liberec 2:6
HC Lasselsberger Plzeň - HC Litvínov 1:2
HC GEUS OKNA Kladno - HC Sparta Praha 1:3
BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec 6:4
HC Energie Karlovy Vary - HC Znojemští Orli 2:3
21.kolo
Bílí Tygři Liberec - HC Energie Karlovy Vary 4:2
HC Oceláři Třinec - HC MOUNTFIELD 6:1
HC Moeller Pardubice - HC Sparta Praha 4:2
HC Litvínov - HC Vítkovice Steel 3:2
HC Znojemští Orli - BK Mladá Boleslav 3:1
HC GEUS OKNA Kladno - RI OKNA ZLÍN 4:1
HC Slavia Praha - HC Lasselsberger Plzeň 3:2 (samostatné nájezdy)
22.kolo
HC Vítkovice Steel - HC Znojemští Orli 4:2
RI OKNA ZLÍN - HC Oceláři Třinec 7:4
HC Litvínov - HC Slavia Praha 4:2
HC Lasselsberger Plzeň - Bílí tygři Liberec 6:1
BK Mladá Boleslav - HC Moeller Pardubice 3:2 (po prodloužení)
HC Energie Karlovy Vary - HC GEUS OKNA Kladno 3:2
HC Sparta Praha - HC MOUNTFIELD 3:2
23.kolo
HC Oceláři Třinec - HC Energie Karlovy Vary 4:1
HC Moeller Pardubice - HC Vítkovice Steel 3:4 (samostatné nájezdy)
Bílí tygři Liberec - HC Slavia Praha 4:2
HC Sparta Praha - BK Mladá Boleslav 2:1
HC MOUNTFIELD - RI OKNA ZLÍN 3:0
HC GEUS OKNA Kladno - HC Lasselsberger Plzeň 2:1
HC Znojemští Orli - HC Litvínov 5:3
24.kolo
HC Vítkovice Steel - HC GEUS OKNA Kladno 6:1
HC Energie Karlovy Vary - HC Sparta Praha 2:1 (po prodloužení)
HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha 3:2 (samostatné nájezdy)
RI OKNA ZLÍN - HC Moeller Pardubice 1:5
HC Litvínov - Bílí tygři Liberec 1:2
HC Lasselsberger Plzeň - HC Znojemští Orli 3:4 (samostatné nájezdy)
BK Mladá Boleslav - HC MOUNTFIELD 2:4
25.kolo
HC MOUNTFIELD - HC Energie Karlovy Vary 3:2 (samostatné nájezdy)
HC Sparta Praha - HC Vítkovice Steel 4:1
HC Oceláři Třinec - HC Lasselsberger Plzeň 4:3
HC Moeller Pardubice - HC Litvínov 0:3
HC GEUS OKNA Kladno - HC Slavia Praha 2:1
HC Znojemští Orli - Bílí Tygři Liberec 4:3
BK Mladá Boleslav - RI OKNA ZLÍN 7:2
26.kolo
HC Vítkovice Steel - HC Oceláři Třinec 3:2 (samostatné nájezdy)
RI OKNA ZLÍN - HC Sparta Praha 5:4 (po prodloužení)
HC Litvínov - HC GEUS OKNA Kladno 4:0
HC Lasselsberger Plzeň - HC Moeller Pardubice 3:2
HC Energie Karlovy Vary - BK Mladá Boleslav 3:2 (po prodloužení)
HC Slavia Praha - HC Znojemští Orli 2:3 (samostatné nájezdy)
Bílí Tygři Liberec - HC MOUNTFIELD 3:2
27.kolo
HC Znojemští Orli - HC Oceláři Třinec 2:3 (samostatné nájezdy)
HC Vítkovice Steel - BK Mladá Boleslav 1:3
HC Lasselsberger Plzeň - RI OKNA ZLÍN 1:2 (po prodloužení)
HC Litvínov - HC Sparta Praha 4:1
HC Energie Karlovy Vary - HC Moeller Pardubice 6:1
Bílí Tygři Liberec - HC GEUS OKNA Kladno 4:1
HC Slavia Praha - HC MOUNTFIELD -:-
28.kolo
HC Oceláři Třinec - HC Litvínov 6:4
HC Moeller Pardubice - HC Slavia Praha 4:3
HC MOUNTFIELD - HC Vítkovice Steel 1:0
HC Sparta Praha - Bílí Tygři Liberec 2:0
RI OKNA ZLÍN - HC Energie Karlovy Vary 5:0
HC GEUS OKNA Kladno - HC Znojemští Orli 3:1
BK Mladá Boleslav - HC Lasselsberger Plzeň 1:2
29.kolo
HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 2:4
HC Litvínov - RI OKNA ZLÍN 2:3 (samostatné nájezdy)
Bílí Tygři Liberec - HC Moeller Pardubice 5:6 (samostatné nájezdy)
HC Lasselsberger Plzeň - Sparta Praha 1:4
BK Mladá Boleslav - HC Slavia Praha 1:3
HC Znojemští Orli - HC MOUNTFIELD 2:3
HC GEUS OKNA Kladno - HC Oceláři Třinec 5:4 (samostatné nájezdy)
30.kolo
HC Energie Karlovy Vary - HC Lasselsberger Plzeň 2:1 (samostatné nájezdy)
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec 5:2
HC Moeller Pardubice - HC Znojemští Orli 3:2
HC MOUNTFIELD - HC Litvínov 5:1
RI OKNA ZLÍN - HC Vítkovice Steel 1:6
BK Mladá Boleslav - HC GEUS OKNA Kladno 3:2 (samostatné nájezdy)
HC Sparta Praha - HC Slavia Praha 2:3 (samostatné nájezdy)
31.kolo
HC Lasselsberger Plzeň - HC MOUNTFIELD 3:2
HC Vítkovice Steel - HC Slavia Praha 6:3
HC Litvínov - HC Energie Karlovy Vary 5:4
HC Znojemští Orli - RI OKNA ZLÍN 4:3
HC GEUS OKNA Kladno - HC Moeller Pardubice 5:4 (samostatné nájezdy)
HC Sparta Praha - HC Oceláři Třinec 5:4 (samostatné nájezdy)
Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 4:3
32.kolo
HC Energie Karlovy Vary - HC Slavia Praha 5:3
HC Vítkovice Steel - HC Lasselsberger Plzeň 4:3 (samostatné nájezdy)
HC Moeller Pardubice - HC Oceláři Třinec 6:4
HC MOUNTFIELD - HC GEUS OKNA Kladno 4:1
HC Sparta Praha - HC Znojemští Orli 3:1
RI OKNA ZLÍN - Bílí Tygři Liberec 2:0
BK Mladá Boleslav - HC Litvínov 2:4
33.kolo
HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav 3:2
HC Litvínov - HC Lasselsberger Plzeň 6:1
HC Znojemští Orli - HC Energie Karlovy Vary 3:5
HC Sparta Praha - HC GEUS OKNA Kladno 4:3 (samostatné nájezdy)
HC Moeller Pardubice - HC MOUNTFIELD 3:1
HC Slavia Praha - RI OKNA ZLÍN 3:5
Bílí Tygři Liberec - HC Vítkovice Steel 4:1
34.kolo
HC Energie Karlovy Vary - Bílí Tygři Liberec 4.3
BK Mladá Boleslav - HC Znojemští Orli 2:4
HC Vítkovice Steel - HC Litvínov 2:5
RI OKNA ZLÍN - HC GEUS OKNA Kladno 4:6
HC Lasselsberger Plzeň - HC Slavia Praha 5:4 (po prodloužení)
HC MOUNTFIELD - HC Oceláři Třinec 0:4
HC Sparta Praha - HC Moeller Pardubice 5:1
35.kolo
HC GEUS OKNA Kladno - HC Energie Karlovy Vary 5:4 (samostatné nájezdy)
HC Slavia Praha - HC Litvínov 6:1
Bílí Tygři Liberec - HC Lasselsberger Plzeň 3:4
HC Oceláři Třinec - RI OKNA ZLÍN 2:3
HC Moeller Pardubice - BK Mladá Boleslav 5:3
HC MOUNTFIELD - HC Sparta Praha 1:2 (po prodloužení)
HC Znojemští Orli - HC Vítkovice Steel 3:2 (po prodloužení)
36.kolo
HC Energie Karlovy Vary - HC Oceláři Třinec 3:4 (samostatné nájezdy)
HC Vítkovice Steel - HC Moeller Pardubice 1:2
RI OKNA ZLÍN - HC MOUNTFIELD 5:4 (samostatné nájezdy)
HC Lasselsberger Plzeň - HC GEUS OKNA Kladno 2:1
HC Litvínov - HC Znojemští Orli 3:0
BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha 1:3
HC Slavia Praha - Bílí tygři Liberec 4:3

fotbal - 1.gambrinus liga

27. září 2008 v 19:13 | biafil

8.kolo
Teplice - Tescoma Zlín 2:0
Slovan Liberec - Sparta Praha 3:0
Příbram - Bohemians Praha 2:1
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:3
Brno - Kladno 2:0
Viktoria Žižkov - Mladá Boleslav 1:2
České Budějovice - Jablonec 2:1
Slavia Praha - Sigma Olomouc 3:0

9. kolo
Baník Ostrava - Slovan Liberec 0:0
Bohemians Praha - Teplice 1:0
Tescoma Zlín - Viktoria Plzeň 2:0
Sparta Praha - Slavia Praha 1:4
Jablonec - Brno 2:0
Mladá Boleslav - Příbram 3:1
Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:0
Kladno - České Budějovice 0:0

10.kolo
Teplice - Mladá Boleslav 2:3
Slovan Liberec - Jablonec
Příbram - Tescoma Zlín 3:0
Viktoria Plzeň - Sparta Praha
Baník Ostrava - Bohemians Praha 5:4
Viktoria Žižkov - Brno 1:1
České Budějovice - Sigma Olomouc 1:1
Slavia Praha - Kladno 5:0

11.kolo
Bohemians Praha - Viktoria Plzeň 0:2
Tescoma Zlín - Baník Ostrava 2:5
Sparta Praha - Příbram 3:0
Jablonec - Teplice 0:2
Mladá Boleslav - Slavia Praha 0:0
Sigma Olomouc - Slovan Liberec 2:1
Kladno - Viktoria Žižkov 1:0
Brno - České Budějovice 1:1

12.kolo
Teplice - Sigma Olomouc 0:1
Slovan Liberec - Mladá Boleslav 3:3
Příbram - Kladno 2:0
Viktoria Plzeň - Jablonec 1:1
Baník Ostrava - Sparta Praha 2:0
Bohemians Praha - Tescoma Zlín 1:0
České Budějovice - Viktoria Žižkov 3:2
Slavia Praha - Brno 2:1

13.kolo
Sparta Praha - Tescoma Zlín 2:0
Jablonec - Bohemians Praha 2:1
Mladá Boleslav - Baník Ostrava 0:2
Sigma Olomouc - Příbram 4:1
Kladno - Teplice 1:1
Brno - Viktoria Plzeň 1:2
Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 0:0
České Budějovice - Slavia Praha 2:2

14.kolo
Teplice - Brno 1:0
Slovan Liberec - Kladno 2:0
Příbram - Jablonec 2:0
Viktoria Plzeň - Mladá Boleslav 2:0
Baník Ostrava - České Budějovice 0:0
Bohemians Praha - Sparta Praha 4:3
Tescoma Zlín - Sigma Olomouc 1:1
Slavia Praha - Viktoria Žižkov 2:1

15.kolo
Jablonec - Sparta Praha 1:0
Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1:0
Sigma Olomouc - Baník Ostrava 2:1
Kladno - Viktoria Plzeň 1:0
Brno - Tescoma Zlín 3:0
Viktoria Žižkov - Příbram 2:0
České Budějovice - Slovan Liberec 2:0
Slavia Praha - Teplice 3:1

16.kolo
Baník Ostrava - Jablonec 3:1
Tescoma Zlín - Mladá Boleslav 0:2
Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 4:0
Sparta Praha - Kladno 5:0
Slovan Liberec - Brno 0:0
Teplice - Viktoria Žižkov 2:0
Bohemians Praha - České Budějovice 2:0
Příbram - Slavia Praha 0:0

olympiáda Peking 08 - češi

20. září 2008 v 13:53 | Filip Bialas |  olympiáda 2008
1. Emmons (vzduchová puška - STŘELBA)
1. Kostelecký (trap - STŘELBA)
1. Špotáková (oštěp - ATLETIKA)
2. Emmons (sportovní malorážka na 3x20 ran - STŘELBA)
2. Volf, Štěpánek (C2 - VODNÍ SLALOM)
2. Synek (skif - VESLOVÁNÍ)
5. Cechlová (disk - ATLETIKA)
5. Knapková (skif - VESLOVÁNÍ)
5. Horváth, Gruber, Bruncvík, Neffe (čtyřka - VESLOVÁNÍ)
5. S. Ježek (C1 - VODNÍ SLALOM)
5. Švec (96 kg řř - ZÁPAS)
6. Bába (výška - ATLETIKA)
6. Šebrle (desetiboj - ATLETIKA)
6. Michalík (MODERNÍ PĚTIBOJ)
6. Knapková, Vařeková (dvojskif - VESLOVÁNÍ)
7. Hejnová (400 m př. - ATLETIKA)
7. Janků (výška - ATLETIKA)
7. (tým) Česko (ženy - BASKETBAL)
7. Šmídová, Mrzílková (470 - JACHTING)
8. Kozlíková (stíhací závod - CYKLISTIKA)
8. Novotný (dálka - ATLETIKA) 8. Pechanová (10 km - PLAVÁNÍ)
8. Mrůzková, Blahová (K2 500 m - RYCHLOSTNÍ KANOISTIKA)
8. Chalupa, Makovička (dvojka - VESLOVÁNÍ)
9. Petříkov (60 kg - JUDO)
9. Berdych (single - TENIS)
9. Šafářová (single - TENIS)
9. Damm, Vízner (double - TENIS)
9. Hilgertová (K1 - VODNÍ SLALOM)
10. Kudlička (tyč - ATLETIKA)
10.Jirka, Karas, Hanák, Vitásek (párová čtyřka - VESLOVÁNÍ)
11. Bábek, Špička, Ptáčník (sprint družstev - CYKLISTIKA)
11. Hradilek (K1 - VODNÍ SLALOM)
12. Veselý (oštěp - ATLETIKA)
12. Straková (výška - ATLETIKA)
13. Kozlíková (bodovací závod - CYKLISTIKA)
13. Kadlec, Kaňkovský (závod dvojic - CYKLISTIKA)
13. Haman (vzduchová puška - STŘELBA)
14. P. Svoboda (110 m př. - ATLETIKA)
14. Podhráský (rychlopalná pistole - STŘELBA)
15. Dubnová (výška - ATLETIKA)
15. Wälzer (105 kg - VZPÍRÁNÍ)
16. Grolichová (MODERNÍ PĚTIBOJ)
16. Strnad (rychlopalná pistole - STŘELBA)
16. Sychra (skeet - STŘELBA)
17. Ludíková (single - BADMINTON)
17. Vítek (10 km - PLAVÁNÍ)
17. Hadačová (single - STOLNÍ TENIS)
17. Benešová (single - TENIS)
17. Berdych, Štěpánek (double - TENIS)
17. Vaidišová, Benešová (double - TENIS)
17. Šafářová, Kvitová (double - TENIS)
17. Horáčková (jednotlivci - LUKOSTŘELBA)
18. Kulhavý (cross country - CYKLISTIKA)
18. Bernardová, Dufková (dvojice - SYNCHRONIZOVANÉ PLAVÁNÍ)
19. Sýkorová (sportovní malorážka 3 x 20 ran - STŘELBA)
20. Marušková (sportovní pistole - STŘELBA)
20. Sčerbová (dálka - ATLETIKA)
21. Pálešová (víceboj - SPORTOVNÍ GYMNASTIKA)
21. Ospalý (TRIATLON)
21. Klimešová (oštěp - ATLETIKA)
23. Frintová (TRIATLON)
23. Haman (sportovní malorážka 3 x 20 ran - STŘELBA)
25. Škrobáková (100 m př. - ATLETIKA)
26. Ledvinová (kladivo - ATLETIKA
26. Marušková (vzduchová pistole - STŘELBA)
27. Schlienderová (chůze 20 km - ATLETIKA)
28. Stehlík (koule - ATLETIKA)
28. Marcell (disk - ATLETIKA)
29. Melich (kladivo - ATLETIKA)
29. D. Svoboda (MODERNÍ PĚTIBOJ)
29. Jedlička (100 m prsa - PLAVÁNÍ)
29. Kazíková (50 m v. zp. - PLAVÁNÍ)
29. Varga (libovolná malorážka 60 ran v leže - STŘELBA)
30. Janáček (tyč - ATLETIKA)
31. Kalná (vzduchová puška - STŘELBA)
31. Trčka (laser - JACHTING)
33. Koukal (single - BADMINTON)
33. Korbel (single - STOLNÍ TENIS)
33. K. Svoboda (400 m v. zp. - PLAVÁNÍ)
33. Minář (single - TENIS)
33. Vaněk (single - TENIS)
33. Štěpánek (single - TENIS)
33. Vaidišová (single - TENIS)
33. Zakopalová (single - TENIS)
34. Sajdok (110 m př. - ATLETIKA)
34. Musilová (sportovní pistole - STŘELBA)
35. Musilová (vzduchová pistole - STŘELBA)
37. Tenk (libovolná pistole - STŘELBA)
39. Klosová (100 m znak - PLAVÁNÍ)
39. Jedlička (200 m prsa - PLAVÁNÍ)
41. Vojtík (200 m - ATLETIKA)
41. Holuša (800 m - ATLETIKA)
41. Fučík (100 m znak - PLAVÁNÍ)
42. Götz (400 m - ATLETIKA)
45. Bílek (50 km chůze - ATLETIKA)
45. Kreuziger (silniční závod - CYKLISTIKA)
46. Milo (100 m - ATLETIKA)
46. Jeřábek (libovolná malorážka 60 ran v leže - STŘELBA)
56. Bulíř (jednotlivci - LUKOSTŘELBA)
75. Benčík (silniční závod - CYKLISTIKA)

olympiáda Peking 08 - medailové pořadí států

20. září 2008 v 13:52 | biafil |  olympiáda 2008
MEDAILOVÉ POŘADÍ STÁTŮ
1. Čína 51 21 28
2. USA 36 38 36
3. Rusko 23 21 28
4. Velká Británie 19 13 15
5. Německo 16 10 15
6. Austrálie 14 15 17
7. Korea 13 10 8
8. Japonsko 9 6 10
9. Itálie 8 10 10
10. Francie 7 16 17
11. Ukrajina 7 5 15
12. Nizozemsko 7 5 4
13. Jamajka 6 3 2
14. Španělsko 5 10 3
15. Keňa 5 5 4
16.Bělorusko 4 5 10
17. Rumunsko 4 1 3
18. Etiopie 4 1 2
19. Kanada 3 9 6
20. Polsko 3 6 1
21. Maďarsko 3 5 2
Norsko 3 5 2
23. Brazílie 3 4 8
24. Česko 3 3 0
25. Slovensko 3 2 1
26. Nový Zéland 3 1 5
27. Gruzie 3 0 3
28. Kuba 2 11 11
29. Kazachstán 2 4 7
30. Dánsko 2 2 3
31. Mongolsko 2 2 0
Thajsko 2 2 0
33. KLDR 2 1 3
34. Argentina 2 0 4
Švýcarsko 2 0 4
36. Mexiko 2 0 1
37. Turecko 1 4 3
38. Zimbabwe 1 3 0 39.
Ázerbájdžán 1 2 4
40. Uzbekistán 1 2 3
41. Slovinsko 1 2 2
42. Bulharsko 1 1 3
Indonésie 1 1 3
44. Finsko 1 1 2
45. Lotyšsko 1 1 1
46. Belgie 1 1 0
Dom. rep. 1 1 0
Estonsko 1 1 0
Portugalsko 1 1 0
50. Indie 1 0 2
51.Írán 1 0 1
52.Bahrajn 1 0 0
Kamerun 1 0 0
Panama 1 0 0
Tunisko 1 0 0
56. Švédsko 0 4 1
57. Chorvatsko 0 2 3
Litva 0 2 3
59. Řecko 0 2 2
60. Trinidad a Tobago 0 2 0
61. Nigérie 0 1 3
62. Rakousko 0 1 2
Irsko 0 1 2
Srbsko 0 1 2
65. Alžírsko 0 1 1
Bahamy 0 1 1
Kolumbie 0 1 1
Kyrgystán 0 1 1
Maroko 0 1 1
Tádžikistán 0 1 1
71. Chile 0 1 0
Ekvádor 0 1 0
Island 0 1 0
JAR 0 1 0
Malaisie 0 1 0
Singapur 0 1 0
Súdán 0 1 0
Vietnam 0 1 0
79. Arménie 0 0 6
80. Tchaj-wan 0 0 4
81. Afgánihstán 0 0 1
Egypt 0 0 1
Izrael 0 0 1
Mauricius 0 0 1
Moldavsko 0 0 1
Togo 0 0 1
Venezuela 0 0 1

olympiáda Peking 08 - zápas

20. září 2008 v 13:51 | Filip Bialas |  olympiáda 2008
ZÁPAS
55 KG - ŘŘ - MUŽI 1. Monkijev (RUS) 2. Bajramov (ÁZERB) 3. Amojan (ARM) 3. Pak Un-čchul (KOR)
60 KG - ŘŘ - MUŽI 1. Albijev (RUS) 2. Ramihov (ÁZERB) 3. Tengizbajev (KAZ) 3. Ťumenbajev (KYRG)
66 KG - ŘŘ - MUŽI 1. Guenot (FRA) 2. Begalijev (KYRG) 3. Vardanjan (UKR) 3. Sjemjonov (BĚL)
74 KG - ŘŘ - MUŽI 1. Kvirkelia (GRUZ) 2. Čang (ČÍNA) 3. Janakjev (BUL) 3. Ch. Guenot (FRA)
84 KG - ŘŘ - MUŽI 1. Minguzzi (ITA) 2. Fodor (MAĎ) 3. Nazmi (TUR) 3. Abrahamian (ŠVÉD)
96 KG - ŘŘ - MUŽI 1. Chuštov (RUS) 2. Englich (NĚM) 3. Wheeler (USA) 3. Mambetov (KAZ) 5. Švec (CZE)
120 KG - ŘŘ - MUŽI 1. Lopez (KUBA) 2. Barojev (RUS) 3. Patrikijev (ARM) 3. Mizgailis (LIT)
48 KG - V. STYL - ŽENY 1. Huynliová (KAN) 2. Ičová (JAP) 3. Stadniková (ÁZERB) 3. Merleniová (UKR)
55 KG - V. STYL - ŽENY 1. Jošidaová (JAP) 2. Sü Li (ČÍNA) 3. Verbeeková (KAN) 3. Renteriová (KOL)
63 KG - V. STYL - ŽENY 1. K. Ičová (JAP) 2. Kartašovová (RUS) 3. Millerová (USA) 3. Šaliginová (KAZ)
72 KG - V. STYL - ŽENY 1. Wang Ťiao (ČÍNA) 2. Zlatevová (BUL) 3. Wieszczeková (POL) 3. Hamagučiová (JAP)
55 KG - V. STYL - MUŽI 1. Cejudo (USA) 2. Macunaga (JAP) 3. Velikov (BUL) 3. Kuduchov (RUS)
60 KG - V. STYL - MUŽI 1. Batirov (RUS) 2. Fedoryšin (UKR) 3. Jumoto (JAP) 3. Mohammádí (ÍRÁN)
66 KG - V. STYL - MUŽI 1. Ramazan (TUR) 2. Stadnik (UKR) 3. Kumar (IND) 3. Tušišvili (GRUZ)
74 KG - V. STYL - MUŽI 1. Sajtijev (RUS) 2. Tigijev (UZB) 3. Gajdarov (BĚL) 3. Terzijev (BUL)
84 KG - V. STYL - MUŽI 1. Mindorašvili (GRUZ) 2. Abdusalomov (TÁDŽ) 3. Danko (UKR) 3. Ketojev (RUS)
96 KG - V. STYL - MUŽI 1. Muradov (RUS) 2. Tižijev (KAZ) 3. Godšelizde (GRUZ) 3. Gazjumov (ÁZERB)
120 KG - V. STYL - MUŽI 1. Tajmazov (UZB) 2. Achmedov (RUS) 3. Musulbes (SVK) 3. Mutalimov (KAZ)

olympiáda Peking 08 - vzpírání

20. září 2008 v 13:51 | Filip Bialas |  olympiáda 2008
VZPÍRÁNÍ
48 KG - ŽENY 1. Sie-Sia (ČÍNA) 2. Ozkanová (TUR) 3. Wej-ling (T.-WAN)
56 KG - MUŽI 1. Čching-čchuan (ČÍNA) 2. Ťuan Hoang (VIET.) 3. Irawan (INDON)
53 KG - ŽENY 1. Džarenrattanatarakúnová (THAJ) 2. Čin-he (KOR) 3. Novikavová (BĚL)
62 KG - MUŽI 1. Siang-Siang (ČÍNA) 2. Salazar (KOL) 3. Triyatno (INDON)
58 KG - ŽENY 1. Čchen Jen-čching (ČÍNA) 2. Šainovová (RUS) 3. O Čong-e (KLDR)
69 KG - MUŽI 1. Liao Chuej (ČÍNA) 2. Dabaya (FRA) 3. Martirosjan (ARM)
63 KG - ŽENY 1. Pak Hjon Sok (KLDR) 2. Někrasovová (KAZ) 3. Lu Ying-Chi (T.-WAN)
77 KG - MUŽI 1. Sa Če-hjok (KOR) 2. Li Chung-li (ČÍNA) 3. Davtjan (ARM)
69 KG - ŽENY 1. Liou Čchung-chung (ČÍNA) 2. Slivenková (RUS) 3. Davidovová (UKR)
85 KG - MUŽI 1. Lu jung (ČÍNA) 2. Rybakov (BĚL) 3. Martirosjan (ARM)
75 KG - ŽENY 1. Cchao Lej (ČÍNA) 2. Važeninová (KAZ) 3. Jevstjuchinová (RUS)
94 KG - MUŽI 1. Ilin (KAZ) 2. Kolecki (POL) 3. Akkajev (RUS)
NAD 75 KG - ŽENY 1. Čang Mi-ran (KOR) 2. Korobková (UKR) 3. Grabovecká (KAZ)
105 KG - MUŽI 1. Aramnov (BĚL) 2. Klokov (RUS) 3. Lapikov (RUS) 15. Wälzer (CZE)
NAD 105 KG - MUŽI 1. Steiner (NĚM) 2. Čigišev (RUS) 3. Ščerbathis (LOT)

olympiáda Peking 08 - volejbal

20. září 2008 v 13:50 | Filip Bialas |  olympiáda 2008
VOLEJBAL
MUŽI 1. USA 2. Brazílie 3. Rusko
ŽENY 1. Brazílie 2. USA 3. Čína

Kam dál